Wellness Forum und Blog


12. April 2013

wygodne pokoje Szczyrk

Kategorie: Allgemein – klaudiaf676 – 13:33

Kwatery Szczyrk willi Wierchy to dwa komfortowe i praktyczne apartamenty. Pierwszy proponowany apartament to dwie sypialnie dla 5 osób, pokój dzienny, hol z kominkiem i 2 łazienki. Drugi apartament to 2-3 osobowy pokój z przedpokojem i toaletą. Każdy pokój ma na wyposażeniu telewizor i radio. Wszyscy goście mają do dyspozycji kącik kuchenny zaopatrzony w lodówkę, naczynia, sztućce, ekspres do kawy, a dodatkowo czajnik bezprzewodowy.

Szczyrk to miasto położone na południe od Bielska-Białej, na północny wschód od Wisły i północny zachód od Żywca, w dolinie Żylicy, w Beskidzie Śląskim, na Żywieczzyznie. Ładne widoki oraz bajeczna atmosfera powoduje, że nadzwyczaj dużo turystów decyduje się na odpoczynek w tym miejscu. Stając na przeciw oczekiwaniom wszystkich gości willa Wierchy Grażyny Wrzeszcz oferuje kwatery prywatne Szczyrk.

Willa Wierchy proponuje pokoje Szczyrk dla 7 do 10 osób z alternatywą dostawek. Wszelcy goście mają zagwarantowany pobyt w komfortowych warunkach. Osoby szukające wrażeń mogą dodatkowo skorzystać z propozycji szkół narciarskich, paralotniarstwa oraz parku linowego,a wszystko to w pobliżu pensjonatu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu oraz górskiego potoku stwarza fantastyczne warunki klimatyczne. Z ogrodu, który jest otwarty cały rok dla wszystkich gości willi, roztacza się uroczy krajobraz na Skrzyczne i sąsiadujące szczyty.

Willa Wierchy swoim gościom proponuje Szczyrk kwatery, które można przekształcić, w zależności od potrzeb i oczekiwań, w niezależne pokoje turystyczne z łazienkami. Bezpieczna okolica, plac zabaw dla najmłodszych sprawiaja, że nadzwyczaj dużo rodzin odwiedza willę w okresie wakacyjnym i ferii szkolnych. Szczyrk posiada wiele ośrodków narciarskich, w których można udoskonalać podczas pobytu w willi swoje zdalności narciarskie.

Willa Wierchy położona jest w pobliżu kolejki linowej na Skrzyczne oraz wyciągu orczykowego Kaimówka. Proponowane pokoje Szczyrk są duże i pojemne, zaadaptowane do obecności rodzin z małymi dziećmi. Goście mają zagwarantowane komfortowe warunki. Miła i życzliwa aura sprawia, że bardzo dużo gości decyduje się na dodatkowe pobyty w willi Wierchy.

Keine Kommentare

Es gibt noch keine Kommentare.

RSS-Feed für Kommentare zu diesem Artikel.

Die Kommentarfunktion ist zur Zeit leider deaktiviert.