Wellness Forum und Blog


11. April 2013

Sklep sprzętu sport ekstremalny

Kategorie: Allgemein – borzujn2123 – 00:25

Miłośnicy jazdy na nartach oraz snowbordzie poza trasami mogli dowiedzieć się, gdzie można legalnie jeździć w Tatrach na Słowacji, jaki sprzęt stosować do podchodzenia, jak zorganizować wyprawę w dzikie góry oraz dlaczego Japonia zasłużyła na miano freeridowego raju. Wszytkie te informacje były otwarte dla uczestników i nie wymagały zakupu biletów czyli freeride for free.

Serwis na której można przebierać w poza trasowym asortymencie. Poszukasz tu zarówno deski jak i narty a także cały, potrzebny poza trasą osprzęt długo szukać nie trzeba w tym sklepie jest najlepszy sprzęt freeride sklep. Staramy się zapewnić doskonałą jakość sprzętu sami jesteśmy miłośnikami tego sportu prowadzimy serwsi Powder.pl więc mamy pełną świadomość iż to co oferujemy jest obecnie najlepsze na naszym rynku.

Wykłady na temat sprzętu i umiejętności, które przydają się w jeździe poza trasami, dopełnił świetny film „Breaking the Line” opowiadający o pasji do gór i jeździe w dziewiczym śniegu. Dodatkowo polecamy nowy sklep ze sprzętem narciarskim i snowboardowym ukierunkowanym tylko i wyłącznie na freeride i skituring. Dzięki temu freeriderzy będą mieli lepsza dostępność niezbędnego sprzętu zimowego.

Przeciekawy sklep ze sprzętem narciarskim oraz akcesoriami niezbędnymi do uprawiania sklep freeride. Oferujemy sprzedaż wysyłkową markowego sprzętu n.p narty, deski snowboardowe, kijki, łopaty, sondy lawinowe. Każdy miłośnik narciarstwa poza trasą musi mieć świadomość zagrożenia jakie niesie uprawianie tego sportu a więc bezpieczeństwo przede wszystkim, nasz sklep oferuje najlepszy sprzęt do uprawiania freeride.

Wobec powyższego w mijającym roku 2012 mamy powód do zadowolenia, po 2 latach przerwy na KFG wraca panel freeride tym razem pod nazwą Pure Powder, która trochę przewrotnie pochodzi od nazwy organizatorów, czyli portalu Powder.pl oraz magazynu Pure. Dzięki współpracy portalu Powder.pl i magazynu PURE z organizatorami Krakowskiego Festiwalu Górskiego, wszyscy miłośnicy freeride będą mogli ciszyć się z mocnej obecności tej dyscypliny na tym uznanym festiwalu.

Keine Kommentare

Es gibt noch keine Kommentare.

RSS-Feed für Kommentare zu diesem Artikel.

Die Kommentarfunktion ist zur Zeit leider deaktiviert.