Wellness Forum und Blog

10. April 2013

glass wall units

Kategorie: Wellness – llo6t96mx – 21:54

Po wyjsciu az do powolnego startu zas splywu 2/08 w pierwszych trzech minutach gry, Jam Bakersfield (10-6) o nazwie time-out w celu przegrupowania, tudziez przyszedl z powrotem na 4/12 perspektywie wlasnej oak wall unit ciagu nastepnych trzech minut. Wiodacy prym trymestr zakonczyl z dwoma wiezi i piec zmian olowiu zas zaciecie na szczycie 23-20 po jednym okresie gry. Bakersfield wygral wszystkie czworka czwarte, na odwrot sie w czwartym sposrod 102-85 zwyciestwa ponad Iowa Energy (5-9) w Bakersfield na niedzielne pora poobiednia. Jam spedzil wieksza czesc popoludnia gospodarstwa doplyw energii, zas rowniez z 9:19 lewo, by rabac, Miller lay-up zwrocil Iowa ciagu trzech punktow (76-73) natomiast forsowny Bakersfield zatelefonowac zakres czasu, jaki przyniosl cztery przystawki sposrod powrotem az do gry. Wrocili do sadu tudziez udalismy sie na 8-0 biegu, outscoring Iowa 26-12 reszte procedura, izby zamknac parada out.View gry: Bakersfield Jam 2012-2013 Do gry, Bakersfield odbylo Iowa az do 35,5% z 26,7% w tym polu w wierszu 3-punktowego i blokowano 13 strzalow energii w procesie. Jam strzal 43,9% sposrod pola w grze, toz zapisane ich najlepsze na, gdy zrobili 12 ich 20 strzalow az do 60% w czwartym kwartale rozstrzygajacy. Bakersfield rowniez dominuja punkty w farbie (62-34). Jerel McNeal strzela rzutu wolnego w zwyciestwie nad Energia. Na zdjeciu: Helen Caluya (Examiner.com) Jam prowadzil Brian Butch (17 punktow, 16 zbiorek) natomiast Jerel McNeal (18 punktow, 11 asyst). Renaldo major podliczone 17, Adam Koch 13, Shan Foster poprowadzil z lawki Jam sposrod 12, i.