Wellness Forum und Blog


9. April 2013

Blogasek dla kobitek

Kategorie: 9 – afit85 – 15:52

Nie bacząc na popularności odgrywanej z wykorzystaniem niego postaci Palacza, Davis rzucił palenie w latach 70. Jak rozpoczęto produkcję serialu Z Archiwum X, histrion musiał doprowadzić do realizacji wyboru między papierosami ziołowymi, tudzież standardowymi zawierającymi tytoń. Spośród początku zdecydował się na normalne papierosy, chociaż przeszedł na ziołowe w obawie nim nawrotem nałogu. Davis wykorzystał swoją sławę zdobytą wskutek serialowi, ażeby odciążyć Kanadyjskiemu Stowarzyszeniu na Idea Walki z Rakiem (ang. Canadian Cancer Society) w realizacji jego programu walki spośród paleniem tytoniu[20].
William B. Davis jest byłym mistrzem Kanady w narciarstwie wodnym. Za sprawą niejaki czas bił rekordy w wyższych kategoriach wiekowych. W rozmowie spośród Brenandem Beiserem histrion przyznał, że posiada parę rekordów w trickach narciarskich w swojej kategorii wiekowej. Utrzymywał także najlepszy wynik w slalomie przez niejaki czas.
Od 2011 roku Davis dzieli czas między Amerykę Północną tudzież Francję, gdzie poślubił Emmanuelle Herpin, mieszkającą oraz pracującą na południu kraju[21]. Ma para córki z poprzedniego małżeństwa Melindę tudzież Rebeccę. Melinda jest kardiologiem pracującym na University of Michigan, z kolei Rebecca prowadzi szkołę tańca Rebecca Davis Dance Company w Filadelfii z programem gwoli dzieci dotkniętych traumą konfliktów zbrojnych z krajów takich gdy Bośnia, bądź Rwanda. Davis jest plus dziadkiem dla dwojga wnuków Amelii zaś Kevina.

Keine Kommentare

Es gibt noch keine Kommentare.

RSS-Feed für Kommentare zu diesem Artikel.

Die Kommentarfunktion ist zur Zeit leider deaktiviert.